0
0
phone-icon
+37367577444 Comandă un apel

Kraft&Dele

Mixer planetar 6L 2500W Kraft&Dele KD4163
0
1 999 Lei
Aparat de sudat semi-automat Kraft&Dele KD1788
0
2 399 Lei2 099 Lei
Foarfece de taiat tabla Kraft&Dele KD1512 1600W
0
2 099 Lei
Șlefuitor pentru pereți Kraft&Dele KD1798
0
2 999 Lei2 199 Lei
Aparat de taiat teracota manual Kraft&Dele KD10677 1200mm
0
3 099 Lei2 200 Lei
Aspirator umed/uscat cu filtru de apă Kraft&Dele KD5157
0
2 899 Lei2 299 Lei
MAȘINĂ DE SPĂLAT CU PRESIUNE ÎNALTĂ 2800W 280BAR KD664
0
2 799 Lei2 299 Lei
Aspirator vertical fără fir 0,8L Kraft&Dele KD471
0
2 399 Lei
Motoburghiu Kraft&Dele KD5217
0
2 999 Lei2 399 Lei
Aparat de spalat cu abur KD5393 2500W
0
2 799 Lei2 499 Lei
Carucior aparat de sudura Kraft&Dele KD374
0
2 499 Lei
Scara cu platforma Kraft&Dele KD4071 460CM
0
2 850 Lei2 499 Lei
Scara transformer cu platforma 4x3 346cm KD4070
0
2 499 Lei
Ventuza cu vibratii cu baterie 190 MM KD11967
0
2 899 Lei2 499 Lei
Debitor canale Kraft&Dele KD1537 3100W
0
2 550 Lei
Furtun pneumatic retractabil 30m+2m 1/4
0
2 599 Lei
Maşina de curăţat cu înaltă presiune Kraft&Dele KD432
0
2 999 Lei2 599 Lei
Robot de bucatarie Kraft&Dele KD4164 3in1 6L 2200W
0
2 899 Lei2 699 Lei
Dezumidificator de aer 12L/24H 200W Kraft&Dele KD11787 alb
0
3 475 Lei2 799 Lei
Presă hidraulică pentru îndoit țevi Kraft&Dele KD337
0
3 650 Lei2 899 Lei
Robot de bucătărie planetar max 3000W / 5L Kraft&Dele KD4147
0
3 099 Lei2 899 Lei
Cric Kraft&Dele KD1309 3.5T
0
3 499 Lei2 999 Lei